Ta strona korzysta z ciasteczek w celu prowadzenia statystyk odwiedzin oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie. Opcja wyłączenia zapisu ciasteczek jest dostępna w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji

O nas

Waran meble

Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar. Naszym nadrzędnym celem jest jakość oferowanych produktów i usług, dlatego współpracujemy z najlepszymi specjalistami i zaopatrujemy się u znanych, wiodących i sprawdzonych marek. Cenimy lokalny rynek i wspieramy go, wybierając lokalnych rzemieślników do współpracy. Jakość wynika przede wszystkim z wiedzy i doświadczenia, jakie zdobyliśmy przez lata pracy w branży meblowej. Jakość przekłada się także na trwałość, której konsekwencją jest ekologiczne podejście do produkcji. Wielką uwagę przykładamy do funkcjonalności stosowanych rozwiązań, lubimy wyzwania i nietypowe zlecenia, nie boimy się odważnych projektów.

W naszej ofercie znajdziecie projektowanie mebli i wnętrz. Współpracujemy także z Projektantami i Architektami w zakresie realizacji zabudów meblowych.

Dostarczamy modele 3D w formacie DWG do wykorzystania w wizualizacji wnętrz.

Meble na zamówienie mają tę przewagę, że cały proces spoczywa na Wykonawcy – czyli na nas. Od pomiarów, przez projekt, produkcję, po transport i montaż.

Produkcja

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Tniemy, okleinujemy, składamy i okuwamy – od rozkroju po montaż. Cały proces technologiczny odbywa się w naszym warsztacie. Oferujemy także transport i montaż. 

Wiemy, jak cenny jest dziś czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dotrzymać umówionych terminów realizacji. 

Kontakt-Waran-Meble-Baner

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą ludzie z dużą wiedzą stolarską. Umiejętności tworzenia mebli od podstaw, od projektu po montaż zdobyli przez lata pracy. Pracujemy w zespołach, które zajmują się  od początku do końca, od pierwszej formatki, po odkurzanie po montażu. Bo przecież zostawiamy po sobie porządek!

  • Ekipa stolarzy
  • Ekipa lakierników
  • Specjalista ds. elementów tapicerowanych
  • Specjalista ds. elementów stalowych
  • Projektant wnętrz
  • Firma transportowa
  • Hurtownia KOK (okucia i akcesoria)
  • Hurtownia Center Mebel (płyty i blaty)

Nasz zespół składa się z właściciela firmy, 4 stolarzy i pracownika biurowego. Firmy z nami zaprzyjaźnione i współpracujące przedstawiamy krótko, bo są nieodłączną częścią naszej działalności. Niesamowite realizacje powstają dzięki połączeniu wszystkich naszych sił, wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Dzięki pracy wielu ludzi, krótko mówiąc.

Daniel Szczepański

Daniel Szczepański

Właściciel firmy, z miarą w oku, kalkulatorem w ręce i telefonem przy uchu. W kontakcie z Klientem od pomiaru po montaż.

Paulina Szczepańska

Paulina Szczepańska

Dobry Plan to jej drugie imię, tworzy dla nas projekty mebli i wnętrz, oraz fotorealistyczne wizualizacje. Fanka nowinek technologicznych, zaprzyjaźniona z wirtualną rzeczywistością.

Magda Szczepańska

Magda Szczepańska

Dziewczyna z biura, ekspertka od papierów i tabelek, nie rozstaje się z komputerem. Obsługa platformy sprzedażowej to jedno z jej zadań.

Robert Kołodziejski

Robert Kołodziejski

Zabawny, emerytowany mundurowy. Wspiera nas w zakresie transportu i dostaw. Dobry człowiek i kierowca.

Przemek Szwaracki

Przemek Szwaracki

Szybki jak wyścigówka, wie wszystko o rozkroju, otwarty na innowacje, amator wędkowania.

Daniel Łukasz Kurek

Daniel Łukasz Kurek

Najmłodszy stażem, specjalista od elektrycznych niespodzianek, pozytywny pracoholik.

Robert Mędrzycki

Robert Mędrzycki

Skręca meble z zamkniętymi oczami dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży meblowej.

Paweł Komorowski

Paweł Komorowski

Najstarszy stażem, mistrz lamelowania, skrupulatny i dokładny, motocyklista.

Karol Rosiak

Karol Rosiak

Czyli firma TIGRO, wykonuje dla nas elementy stalowe. Tnie, spawa, szlifuje z artystycznym wręcz podejściem. Perfekcjonista w każdy calu.

Lakiernicy

Lakiernicy

Ekipa zgrana i sprawna, produkują elementy lakierowane i fornirowane. Cechuje ich precyzja, skrupulatność i dbałość o najwyższą jakość.

Paweł Szablewski

Paweł Szablewski

Pod szyldem VELARO tworzy dla nas elementy tapicerowane. Dokładny, otwarty na ciekawe projekty, skupiony na detalu, zawsze do dyspozycji.

Pomiar

Pomiar

Projekt

Projekt

Produkcja

Produkcja

Transport

Transport

Montaż

Montaż

Materiały, na których pracujemy

Pracujemy na materiałach meblowych najwyższej jakości. Nie chodzimy w tym zakresie na kompromisy ani skróty. Z dbałości o każdy detal powstają meble piękne, solidne i trwałe. Mamy dostęp do materiałów ciekawych wzorniczo, nowoczesnych, ale także tych bardziej tradycyjnych.

Materiały, na których pracujemy:

Płyta meblowa laminowana

Płyta meblowa laminowana

Blaty laminowane

Blaty laminowane

Blaty kompaktowe

Blaty kompaktowe

blat z litego drewna

Blaty z litego drewna

Fronty MDF lakierowane

Fronty MDF lakierowane

Elementy tapicerowane

Elementy tapicerowane

Fronty fornirowane

Fronty fornirowane

Fronty akrylowe

Fronty akrylowe

Fronty w ramkach aluminiowych

Szafka z gablotką

Fronty przeszklone, lustrzane

wszelkiego rodzaju listwy ozdobne, pilastry dekoracyjne

Wszelkiego rodzaju listwy ozdobne, pilastry dekoracyjne

Elementy metalowe

Elementy metalowe

Bazujemy na płytach laminowanych i blatach firmy EGGER oraz okuciach firmy Blum i Peka. Fronty lakierujemy w lokalnej pracowni, bo takiej jakości nie uzyska żadna masowa produkcja. To nasza baza, która w połączeniu z wysokiej klasy materiałami Forner, Cleaf oraz dodatkami (elementy tapicerowane, stelaże metalowe, dekoracyjne uchwyty) tworzy piękne i niepowtarzalne meble.